יש לנו שיתוף פעולה נוסף בין White Mountaineering ואדידס Originals. בהרחבה על המהדורות החיצוניות שלהם, יש לנו את dodealsil.com A PAIR OF GTX. אדידס טרקס זה מגיע לבוש בשילוב צבעים Core Black ו-Clear Bright. עם מבנה עמיד למים ונושם, יש להם גם מערך שרוך בנג'י מתכוונן בנגיעה אחת. דגשים נוספים כוללים רשת בחלק העליון, תוחם Gore-Tex וסוליית ביניים EVA.

White Mountaineering מתחבר עם adidas Originals שוב כדי לשחרר את ה-Terrex Fast לחודשי החורף שבפתח. לבוש בשילוב צבעים פחמן, adidas terrex israel sale ולבן ענן. נוצר עבור החוץ, אדידס Terrex זה כולל חלק עליון עמיד בפני שחיקה יחד עם טכנולוגיית GORE-TEX SURROUND. זה מאפשר להם להיות 100% עמיד למים יחד עם 360 מעלות של נשימה. מסיימת את המראה היא סוליית גומי Continental.

עם סוליית ביניים EVA לריפוד, תמיכה דמוית גרב וסוליית גומי קונטיננטלית לאחיזה בכל התנאים, נעלי הספורט מספקות את המפרט המותאם אישית של צללית Terrex Agravic XT, לראשונה מיישמת טכנולוגיית שינוי צבע adidas pharrell williams נעליים outlet, המיועדת ל יידעו את הלובש כאשר הם מתפקדים במיטבם. עם גפיים עליונים המעוצבים בפלטת חומרים ממוקדת טכנולוגיה של ניאופרן ורשת, נעלי הספורט מוגמרות עם הדגשות פסים מחזירי אור ושכבות TPU למבנה ותמיכה.

Adidas Originals מתכוננת לשחרר אפשרות צבע חדשה לגמרי של adidas by stella mccartney sale israel לחודש מרץ. וריאציה זו של אדידס טרקס מגיעה לבושה בשילוב צבעים Core Black ו-Shock Reddish colored. שימוש ב- Primeknit נושם לרוחב החלק העליון שמזווג להתאמה של גרב. בנוסף דלפק עקב EVA וסוליית ביוסט Boost. דגשים נוספים כוללים את ה-Torsion Technique וסוליית הגומי החיצונית של Continental.