مشاوره حقوقی رایگان در کلیه مسائل حقوقی و کیفری
حتما می‌دانید چرا موسسات حقوقی به ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان می پردازد، بنابراین در این مقاله میخواهیم بگوییم که این مشاوره ها در چه مقوله هایی خدکات مورد نیازتان را به شما ارائه خواهد داد.

خوشبختانه باید بگوییم که مشاوره حقوقی رایگان که توسط موسسه تهران وکیل در گزین کردن ملت در طهران و کرج و سایر شهرهای ایران پیمان می گیرد در کلیه مسائل حقوقی و کیفری و ثبتی می باشد و برای همین است که خدمات مشاوره حقوقی رایگان شبانه‌روزی این موسسه نسبت به خدمات ارائه شده توسط سایر موسسات و یا دفاتر وکالت متمایز می باشد و این امر امکان ارائه هر نوع مشاوره حقوقی رایگان در کلیه مسائل حقوقی، ثبتی و کیفری را به ملت فراهم کرده است.

ما در بخش های پس در مورد گستره ارائه این خدمات به مردم در تهران، ری و کرج یا سایر دسته های ایران گفتگو خواهیم کرد. هم چنین سعی خواهیم ارائه کرد لغایت به انواع مشاوره حقوقی که در زمینه ملک و یا چک و سایر مسائل حقوقی و ثبتی یا کیفری در پسندیدن مراجعان و متقاضیان قرار خواهد گرفت صحبت کنیم. ولی قبل از آن باید بگوییم که امیدواریم خدمات مشاوره حقوقی رایگان شبانه‌روزی موسسه بتواند به ملت در هر جای ایران که در حال زندگی هستند و به خصوص به مردم تهران که تقسیم اعظمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند کمک کند لغایت به پاسخ سوالات حقوقی خود برسند.

 مشاور حقوقی کسی است که به واسطه‌ی فرهنگ خود نسبت به قوانین،اصول و خدمات حقوقی می‌تواند به شرکت‌ها و افراد در زمینه‌های حقوقی همانند امور قراردادها، حل اختلافات و دعاوی مشاوره دهد. در زمینه مسائل حقوقی برای بازداری از ضررهای احتمالی مشورت با یک مشاوره حقوقی امری بایسته است. چنین فردی با تسلط به قوانین و تجربه‌ای که دارد کمک می‌کند لغایت افراد انتخاب‌های درستی داشته باشند و از ورود زیان به آن‌ها بازدارندگی می‌کند.امروزه گروه های مختلفی با ارائه مشاوره حقوقی آنلاین ، تلفنی و حضوری هر لحظه پاسخگوی سوالات شما هستند.

 

وظایف مشاور حقوقی
مشاور حقوقی وظایف مختلفی دارد.

وظیفه‌ی اصلی او ارائه مشاوره و ارشاد های حقوقی است.

او باید اطلاعات حقوقی مورد بیچارگی را در گزین کردن اشخاص قرار دهد، متن قراردادها را تنظیم کند و بر روند عقد آن‌ها بازرسی داشته باشد. در هر مساله‌ای مشاوره حقوقی موظف به جمع آوری اطلاعات دقیق در ارتباط با ی جستار و کاربرد صحیح از قوانین است. مشاوره حقوقی در امور کیفری و در امور حقوقی مربوط به روابط خصوصی اشخاص نقش مهمی ایفا می‌کند.

چنین فردی می‌تواند در امور کاری و اداری، امور مربوط به مهاجرت، امور تجاری و مسائل بین المللی و سایر امور حقوقی به اشخاص کمک کند.
مجازات کارفرما در پیشه اجباری چیست؟
کار اجباری با توجه به مونث ۶ قانون کار به هر شکل ممنوع است.

متخلف علاوه بر پرداخت پاداش المثل کار سپریدن مکشوف و جبران زیان با توجه به شرایط و امکانات خاطی و مراتب جرم به استناد ماده ۱۷۲ قانون پیشه حبس از ۹۱ روز تا یک سنه و یا جریمه نقدی معادل ۵۰ الی ۲۰۰برابرحداقل مزد روزانه محکوم خواهد شد.

وکیل تخصصی ترسانیدن اینستاگرامی
حق حبس زوجه چیست؟
✅رای همبستگی- یگانگی رویه ۷۰۸ – ۱۳۸۷/۵/۲۲

خلاصه رای: با توجه به ماده ۱۰۸۵ قانون مدنی لغایت عدم تسلیم مهر به زوجه، چنانچه مهر او حال باشد می تواند از ایفاء وظایفی که در روبرو شوهر دارد امتناع کند و صدور حکم تقسیط چنانچه صرفاً برآمده از عسر و حرج جفت در پرداخت یک جای مهر باشد مسقط حق حبس نیست و حق او را مخدوش و حاکمیت اراده او را متزلزل نمی کند.

شرایط صدور استشهاد انحصار وراثت  
۱. برای اخذ استشهاد انحصار وراثت باید به چه مرجعی مراجعه کرد؟
مرجع شایستگی دار برای صدور گواهی انحصار وراثت دادگاهی (شورای حل اختلاف) است که آخرین محل سکونت متوفی بوده است.

۲.چگونه میتوان یک نسخه از استشهاد انحصار وراثت تهیه کرد؟

برای جاسازی استشهاد انحصار رواثت نیازی به اقامه دعوای مجدد نمیباشد و هر یک از ورثه میتونند ضمن مراجعه به شورای احل اختلاف برای اخذ رونوشت اقدام کنند.

۳.در صورتیکه استشهاد انحصار وراثت دریافت نشود بازماندگان میتوانند توافقی برای تقسیم مرده ریگ اقدام کنند؟

خیر برای دسته و یا فروش و یا انتقال اموال حتما باید گواهی انحصار وراثت از شورای حل دویی گرفته و مالیات بر ارث نیز پرداخت شود.

۴.آیا مالیات بر مرده ریگ باید پیش از اخذ گواهی انحصار وراثت پرداخت گردد؟

خیر نخست باید گواهی انحصار وراثت گرفتن شود سپس بازماندگان فرصت دارند که برای پرداخت مالیات بر ارث اقدامات لازم را اتمام دهند.

۵.در صورتیکه گرد از اموال متوفی در شناسایی اموال و گواهی انحصار وراثت قید نشود چه تبعاتی خواهد داشت؟

نمونه رای طلاق توافقی
اولا به چهره رسمی قابل خرید و فروش نخواهد بود ثانیا وراث به پراخت جریمه محکوم خواهند شد و مالیات آن نیز مطالبه خواهد شد.

۶. آیا غیر از ورثه متوفى،اشخاص ثالث نیز میتوانند نسبت به دریافت گواهى حصر وراثت اقدام کنند؟

بله. هر شخص ذینفع میتواند به شوراى حل کشمکش واپسین اقامتگاه متوفى مراجعه و نسبت به گرفتن آن اقدام نماید.در این حالت از راه شورا نامه استعلام به اداره ثبت احوال برای شناسایی ورثه اخذ و اقدامات بعدى مبذول خواهد شد.
مشاوره دیوان عدالت اداری
دیوان عدالت ادارای را در چکیده ترین تعریف ممکن می ‌توانیم مهم ترین مرجع بررسی به شکایات علیه دستگاه های اداری و دولتی دانست، از آنجائیکه این دیوان تنها مرجع تظلم خواهی مردم از دستگاه های اداری و اجرایی است و احکام صادره از جانب داوران این دیوان بسیار دارای اهمیت است و حتی برای بعضی حیاتی به شمار می رود از همین رو دقت در بررسی به پرونده ها و در ضمن تسریع زمان بررسی از مهم ترین آهنگ های مردم است. به تبع تمام آنچه در خصوص دیوان عدالت اداری گفتیم روند طرح دعوی در این  دیوان هم باید با دقت بسیاری اتمام شود، احد از مواردی که به عنوان مثال درباره شکایات مطرح شده در این دیوان باید رعایت  کنید منجز و بدون ابهام بودن جستار گلایه و خواسته است. در چهره هستی ابهام، خواهان ناچار است ظرف ۵ روز از تاریخ ابلاغ اخطاریه دیوان نسبت به رفع تاریکی اقدام نماید والا دادخواست در قسمتی که مبهم است و یا منجز نیست، از طرف دیوان رد می‌شود نیازی به توضیح نیست که از شلوغی و تعداد وسیع پرونده ای بازگردانیدن شده به این دیوان چیزی بگوئیم پس از همان آغاز با مشورت روال شغل خودتان را تسریع بخشید و گمان خودتان را راحت کنید.

 

انجام خدمات حقوقی