یک مشاوره حقوقی رایگان می تواند به شما کمک کند الی در مراحل اولیه دیدن بهترین در مورد جنبه های کیفری و یا حقوقی مشکلات خویش به دست اورید و بهتر بتوانید نسبت به اعطای وکالت و یا پیگیری پرونده های قضایی خود تصمیم بگیرید.

 

اهمیت خدمات مشاوره حقوقی رایگان
حال که می‌دانید موسسات حقوقی و ثبتی از مشاوران حقوقی برای ارشاد و پاسخ دادن به سوالات حقوقی مردم بهره‌گیری می کنند، احتمالاً برای شما سؤال باشد که چرا موسسات معتبر اقدام به ارائه این خدمات می کنند و برای مثال چرا بنیاد-نهاد-سازمان طهران وکیل تصمیم گرفته است خدمات مشاوره حقوقی رایگان را در برگزیدن کسان جامعه در کل ایران قرار دهد؟

یکی از دلایلی که موسسات سعی کرده است خدمات مشاوره حقوقی مجانی را به طور 24 ساعته و شبانه‌روزی در گزین کردن مردم قرار دهد در بیچارگی جامعه به این خدمات است.

قطعا چنانچه شما بتوانید با به کارگیری خدمات مشاوره حقوقی مجانی کامیاب به دست یافتن به سوالات حقوقی و یا کیفری خویش شوید در آینده نیز از مراجعان و متقاضیان به کارگیری خدمات موسسه تهران وکیل خواهید بود و به کارگیری خدمات این موسسه را به سایرین نیز رهنمود خواهید کرد.

 به همین دلیل است که lمشاوران کوشش خویش را برای ارائه خدمات خود از طریق چندین خط گزیده تر به پیشه بسته است و حاضر است تا مشاوره حقوقی مجانی را از طریق شبکه های اجتماعی مثل واتس اپ به شما ارائه دهد.
مزایای مشاوره حقوقی 
مشاوره رایگان به صورت عمومی برای کل ملت ایران
مشاوره حقوقی تلفنی از سراسر ایران با بهترین تیم وکلا
استفاده از نظرات و پیشنهادات بهترین وکیل در دامنه مورد نظر
سپردن پرونده به بهترین وکیل در گستره تخصصی
امکان گسیل وکیل تهران به شهرستان‌ها برای تعقیب پرونده
ارائه خدمات مشاوره حقوقی به ایرانیان تو و بیرون کشور
 

نتایج برآمده از مشاوره تلفنی :
شما پیش از هر گونه صرف هزینه برای مشاوره حضوری می توانید با یک مشاوره تلفنی دقیق به خواسته خود رسیده و در صورت دربایستن به مشاوره حضوری اقدام به آن نمایید.

با مشاوره غیرحضوری می توانید به طور کامل از مراحل پرونده خود آگاه شوید و با دشواری ها احتمالی قبل رو آشنا شوید.

تجربه ما اثبات کرده هزینه اقدام حقوقی بدون مشاوره از وکیل دادگستری خرج جبران ناپذیری داشته و موکلین را مبتلا گرفتاری های بزرگ می کند. به علت پیچیدگی پرونده های حقوقی همیشه پیش از هر اقدامی مشاوره حقوقی تلفنی بگیرید الی مراحل را متوجه و سرعت بررسی به پرونده خود را بهبود بخشید.

امروزه با امکان مشاوره تلفنی به شما عزیزان آمادگی رفع هر گونه پوشیدن و مشکلی از قبیل سوالاتی مشابه خرج وکیل، اسناد و مدارک، میزان کامیابی شما در پرونده می باشد. شما عزیزان میتوانید در ساعات کاری با ما تماس گرفته و مشگلات خود را با وکلا و مشاورین ما در وسط بگذارید.

در چهره بیچارگی به مطالعه مدارک و مستندات و یا تنظیم دادخواست، اظهارنامه، شکوائبه و یا لایحه دفاعیه امکان ارسال مدارک از طریق پست الکترونیک (ایمیل) و دیگر شبکه های اجتماعی وجود دارد در ضمن درصورت عدم کفایت مشاوره تلفنی میتوانید با تعیین وقت قبلی اقدام به مشاوره حقوقی حضوری نمایید.

و در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل می توانید از طریق شبکه های اجتماعی واتس اپ و تلگرام با ارسال پیام با شماره های مندرج در سایت سوال خود را مطرح نمائید و از مشاوره تلفنی وکیل قضائیه  بهره‌گیری نمایید.
تحقیقات تازه نشان داده که بین آب و هوا، نزاع و مهاجرت رابطه علی و معلولی وجود دارد.
ایجاد دپارتمان کشیک وکالت و مشاوره حقوقی مجانی شبانه روزی، صرفا ادعایی است که مطرح می شود اما در عمل مشاوره حقوقی مجانی صرفا به موضوعات اختصار همانند موارد زیر برگزیدن می یابد.

توضیح درباره انواع چک و تعاریف آن
 چک روز، چک وعده دار، چک ضمانتی و چک مشروط
چک روز

به طور ساده یعنی چکی که «تاریخ وصول» آن همان «روز صدور چک» باشد. نمونه : بنده امروز  ۱۴/ ۱۲/ ۹۶ یک چک بنویسم و تاریخ چک را هم ۱۴/ ۱۲/ ۹۶ قید نماییم ؛ یعنی همین امروز این چک قابل وصول است.

چک وعده‌دار

به طور ساده یعنی «تاریخ وصول» چک برای معاش «غیر از روز صدور چک» باشد. مثال : امروز ۱۴/ ۱۲/ ۹۶ چک را بنویسم ولی تاریخ وصول آن را «روز» یا «هفته» یا «ماه» یا «سال» پس بنویسم فرقی نمی‌کند «چند روز»، همین که تاریخ وصول چک، امروز نباشد چک وعده‌دار است.

چک ضمانتی

خیلی وقت‌ها در داد و ستدها و دیگر روابط کاری و تجارتی از چک، به عنوان تضمین کاربرد می‌شود. مثلا چک «تضمین تخلیه» که صاحبخانه‌ها، از مستاجر می‌گیرند یا چک ضمانتی که کارفرما، از کارمند یا پیمانکار می‌گیرد.

چک مشروط

خیلی وقت‌ها چک بین اشخاص رد و بدل می‌گردد؛ اما وصول وجه آن به شرط اتمام کاری است. مثلا بابت «معامله ماشین» چکی صادر می‌گردد؛ ولی وصول چک به شرط «تحویل ماشین» است.
مشاوره حقوقی 
برای تاسیس شرکتم چه کارهایی باید سپریدن بدم ؟
مشاوره امور ثبت کمپانی ها
اینکه پس از مدتها میخواهید کسب و کاری برای خودتان تاسیس کنید زیاد خوب است ولی مطمنا این فقط یک فکر است و زمانی که به مرحله عمل برسد احتیاج به طی مسیری طولانی دارد که اولین و مهم ترین آن ثبت شرکت و برندتان است، از آنجایی که عدم ثبت شرکت هم تبعاتی مشابه تضامنی محسوب شدن شرکت، عدم انتشار اوراق قرضه دارد و از طرفی اتمام فعالیت‌‌های بازرگانی بدون ثبت کمپانی غیر ممکن است باید حتما برای ثبت اقدام کنید و پیش از هر چیز از مشاوران آگاه آن گستره اطلاعات لازم را کسب نمائید.
مهم ترین مرجع بررسی به گلایه از دستگاه‌های اداری کدام است؟
دیوان عدالت اداری

درباره مشاوره ثبت کمپانی بیشتر بدانید!

مشاوره امور ثبت شرکت ها
مشاوره حقوقی - مشاوره امور ثبت شرکت ها
در اصل ۱۷۳ قانون اساسی آمده است: «به ‌منظور بررسی به شکایات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورین یا واحدها یا آئین‌نامه‌های دولتی و دادرسی حقوق آنها، دیوانی به نام دیوان عدالت اداری پایین نظر مسئول نیرو دادگستری تأسیس می‌گردد. حدود اختیارات و شیوه عمل این دیوان را قانون تعیین می‌کند.»
تجربه لذت بخش حل مشکلات حقوقی با مشاوران حقوقی!

 

خدمات حقوقی در تهران